FRANCHISE FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK BİNALAR GİRİŞ >>


Haberler

PROSİS YÖNETİM ÇORLU BAYİLİĞİ HİZMETİNİZDE!

Prosis Yönetim, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Türkiye' nin farklı il ve ilçelerindeki bayilikleri ile hizmetlerini yaygınlaştırmayı hedefleyen firma en son olarak Tekirdağ ili Çorlu ilçesi bayiliği ile hizmetlerini devam ettirmektedir.

Trakya Emlak ve Yapı Fuarına katılım sağlayan firma hızlı bir tanıtım başlangıcı yaptı. Yapılan fuarda başta Çorlu olmak üzere diğer il ve ilçelerden gelen katılımcılarla buluştuklarını anlatan firma sahibi Yüksel Karadeniz '' fuarın sadece bir ilk adım olduğunu Trakya' nın gelişime açık lokomotif ilçesi olan Çorlu' nun hizmet için çok uygun olduğunu belirterek, sosyo kültürel olarak İzmir' den farklı olmayan Çorlu halkının bizi sahipleneceğine inancımız tamdır'' ifadelerini kullandı.

Prosis Çorlu Yönetim adıyla hizmet verecek olan bayi yöneticisi Sn. Burak Baykurt ise '' Yapılan fuar bizim için iyi bir başlangıç oldu. Çorlu' da hızla gelişen toplu konut projelerinin profesyonel ulusal firmalar tarafından yönetilebilir olmasının önünün açık olduğunu, özellikle Prosis Yönetim tercihini marka gücü ve altyapısı nedeniyle tercih ettiğini bununla birlikte kat malikleri tarafından zaman alıcı, komşuluk ilişkilerini zedeleyen taraflarının olması nedeniyle yönetim hizmet açığının bulunduğunu ve bu alandaki hizmetlere talip olduklarının altını çizdi.''

FRANCHISE FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK BİNALAR GİRİŞ >>


Haberler