FRANCHISE FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK BİNALAR GİRİŞ >>


Haberler

İlanlar

BÖLGE FRANCHISE

 Prosis Yönetim ile çalışmak ister misiniz?
   _______________________________________________________

   Prosis Yönetim, franchise sistemi ile sektöründeki bilgi, birikim ve deneyimlerini siz değerli yatırımcıların ve iş ortağı adaylarının değerlendirmesine sunmaktadır.

   Prosis Yönetim, sektörel entegre hizmetlerinin tamamını veya hizmetlerin ayrı ayrı franchise verilmesini bununla birlikte bölge, il ve ilçe franchisee/bayiler ağının oluşturulmasını hedeflemektedir.


    Prosis Yönetim Bölge Franchise; 

    Prosis Yönetim, bölge franchise/bayiliği ile bölgenizin sektörel düzeyde tek yetkilisi olun! 

    Bölge franchise/bayiliği ile Prosis Yönetim tüm alt yetkilendirme ve yönetim,denetim hizmetlerinin belirli oranlarda kar payı ile en yetkili siz olun!

   Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla PROSİS size önemli bir fırsat sunuyor. Portföyünde bulunan referans toplu yaşam alanlarındaki tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor. Ulusal bir yönetim firması sahibi olarak, sadece Türkiye’ nin seçkin yönetim firması kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan PROSİS YÖNETİM eğitimlerinin, teknolojik alt yapısının, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını da kullanırsınız.

      Her PROSİS ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Franchise aldığınızda bölgedeki tek yetkili siz olursunuz. Belirli konsepte uyan tam donanımlı, web tabanlı özel yönetim ve ön muhasebe yazılım teknolojisiyle donanmış ofisiniz ve PROSİS Akademi'de eğitimlerini almış Profesyonel Konut Sitesi Yöneticileri ile faaliyetlerinize güvenle başlarsınız…

 FRANCHISE / BAYİLİK ŞARTLARI;

  Franchise giriş bedeli bölge nüfus oranınızın %10 u kadar olup, tek seferde tarafımıza yapılan ödeme ile işe başlama ve sözleşme imzalama aşamasına geçilir.

  Franchise yetki sözleşmemiz 5 yıllık olup, iki tarafın da memnun olması durumunda yeni dönem için yeniden sözleşme akdedilebilir.

  Franhise/bayilik broker eğitimlerimiz için firma ofis merkezimizde başlatılacak ve tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

  Franchise kurulumu için yer tespiti, ofis tasarım, ofis kurulum ekipmanları ve ofis dökümanları adetleri tespit edilerek resmi vergi kaydınızdan hemen sonra tarafınıza faturalandırma yapılır.

  Franchise ofis kurulum maliyetleri için franchise giriş bedelleriniz oranında sabit aylık taksitlendirmeler yapılır.

  Franchise/bayilik işinde aylık üretilen yönetim hizmet bedeli faturaları üzerinden %10 (%7 Royalty+%3 Reklam) oranında kar payı hesaplaması yapılacaktır.

  Diğer ayrıntılı bilgi ve sorularınız için franchise/bayilik uzmanımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.


     ________________________

     Franchise Sorumlusu
     Fim Merkezi
     (0850) 304 0 800 / Dahili: 5
     iletisim@prosisfranchise.com

FRANCHISE FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK FİRMALAR GİRİŞ >>

DANIŞMANLIK BİNALAR GİRİŞ >>


Haberler

İlanlar